Hakkımızda

Bilgisayar ve teknolojiye olan merakım beni masa başı bir işe çekmiştir.  Masa başında yapabileceğim işlerden biri muhasebecilik idi fakat ben Mali Müşavirliği seçtim. Mali Müşavirlik mesleği stresli olduğu kadar tertip düzen güven ve disiplin gerektiren, sürekli güncel kanunları takip etmeniz gereken meşakatli bir sanattır. 

Karmaşık anlaşılmaz ve iç içe geçmiş bilgi kirliliğinin ve sistemsizliğin olduğu yerde muhasebenin, muhasebecinin ve de Mali Müşavirin hiçbir hükmü yoktur. Zamanınız emeğiniz çabanız paranız boşa gider. Kendime bu hususu ilke edindim ve işimi her zaman bir mekanizma üzerine kurdum. Rakiplerim angarya ve bürokrasi ile boğuşurken ben kurduğum mekanizma ve çalışma sistemini izlemenin tadını çıkarttığım gibi tertip ve disiplinim sayesinde istediğim bilgi belge ve raporlara saniyeler içerisinde ulaşmanın ve bu raporları kullanıcılarına online sunmanın rahatlığını hem yaşıyor hemde yaşatıyorum. 

Rakiplerimin mutsuzluk içinde icra ettikleri bu mesleği Teknoloji ile buluşturup daha kaliteli bir hizmet vermenin tadı anlatılmaz yaşanır, işletmeniz ve işletmenizin geleceği için kalemi kırmaya hazır mısınız?

Muhasebe Ücreti Öde
E-Mükellef Girişi